Інтерєр в стилі поп-арт .

   Стиль інтерєру під назвою "поп-арт" являє собою поєднання авангарду і глянцю, а також навмисною простотою. Пік популярності цього стилю припав на середину минулого століття, а сьогодні він знову входить в моду.

Для інтерєру в стилі поп-арт характерне копіювання стилю глянцевих журналів. Такі інтерєри відрізняються наявністю помітних декоративних деталей, яскравих і кричущих фарб. Гармонія в традиційному уявленні зовсім чужа поп-арту. Кислотні кольори, які не поєднуються між собою, яскраві, безглузді плями в інтерєрі, нестандартні матеріали та аксесуари, шокуючі своєю невідповідністю - все це поп-арт.

Звичайно одна стіна в приміщенні, виконаному в цьому стилі, забарвлюється в нейтральний колір, а решта - в яскраві і кричущі кольори. При цьому стіни відрізняються між собою і за фактурою. Вони оформляються портретами відомих людей, рекламними зображеннями або моментами з голлівудських фільмів.

Меблі в такому стилі як поп-арт також порушує всі уявлення обивателів про комфорт. Вона повинна бути оригінальною і помітною, при цьому дуже простою за формою. Дивани і пуфи, ніші і вбудовані шафи, стелажі і журнальні столики - ось що підходить цьому стилю. Все це повинно бути обтічної форми з абстрактним малюнком і обов'язково виблискувати глянцем.