Інтерєр в японському стилі .

   Основним аспектом японського стилю в дизайні це його простота . Тому , якщо ви виберете цей тип інтерєру , то ви повинні перш за все позбутися безладу у вас в дома . Потрібно пам’ятати , що японський стиль є акуратним , не містить багато декоративних елементів , сприяє співіснування в просторі , меблі прості та функціональні . Основними характеристиками японського стилю в інтерєрі є прямі лінії і чітко визначений простір .

Якщо ви хочете зробити ремонт одної кімнати в японському стилі то виберіть ту кімнату в якій є велике вікно , бажано з видом на сад , так щоб було відчуття відкритості . Щоб розмежувати простір використовуйте седзі  панелі зроблені з рисового паперу на дерев’яній рамі . Ці панелі є традиційним способом розподілу простору в японських будинках і сприяють створенню більш східної атмосфери . Додаткова сприяють проходженню світла і вентиляції кімнати , а з іншого боку , забезпечують оптимальний ступінь таємності .

Для прикраси вікон використовують бамбукові жалюзі . Використання цих двох елементів є гарантією створення традиційної японської атмосфери . Щоб прикрасити кімнату додайте кілька нижніх сидінь , татамі , кілька подушок . 
Японський стиль заснований на асиметрії , вважається творчим , у порівнянні з симетрією , що дає статичні почуття . Незалежно від елементів декору , які використовуєте , розташовуйте їх так , щоб вони були асиметрично .

Японський стиль характеризується не яркими кольорами , вони  повинні бути нейтральними . А щоб додати колір в інтерєр використовуйте кришталеві келихи у відтінках рожевого , фіолетового , сірого і розміщуйте їх також асиметрично . Прикрасьте кімнату квітковими композиціями (ікебана) , а стіни картинами з японськими мотивами .

Для освітлення кімнати в японському стилі інтерєру використовують локальне мяке розсіяне освітлення , це те яке кріпиться на стелі . Воно повинне підкреслити найбільш значущі деталі інтерєру , створює враження простору .