Кантрі стиль.

Колірна палітра кантрі-стилю повністю відповідає дачної або сільської естетиці. Домінують в ній світлі, живі, рослинні тональності. Фахівці виділяють два основних варіанти колірної палітри кантрі-стилю. Все залежить від того, до якої стилістиці тяжіє сам господар. 

Стилі оформлення - Кантрі стиль



Якщо він прагне створити інтер'єр сучасного вигляду - до його послуг легкі, свіжі фарби, схожі з квітами вершкового морозива: блакитний волошка, рожева троянда, ніжно-зелене яблуко і жовта примула. Всі кольори чудово поєднуються і ідеально підходять для приміщень, де мало місця і сонячного світла. 

Традиційний кантрі віддає перевагу більш темні та насичені тони. Ідеальними тут вважаються живі, «первісні» фарби: гірчиця, зелений шавлія, синій дзвіночок. Такі кольори хороші для затишних віталень і їдалень, прекрасно поєднуються з «пожівшей» великогабаритної меблями. 

Палітра класичного кантрі має більш архаїчний характер і створює практично «сільський» антураж. На початку XX століття в американському традиційному кантрі домінували більш м'які, природні відтінки, фарби лісів і полів. Це пояснюється тим, що спочатку фарби робили з глини і рослин з додаванням молока або казеїну, які й надавали їм молочно-матові відтінки. 

Стилі оформлення - Кантрі стиль



Сучасний американський кантрі-стиль, так званий «новоанглийский кантрі», теж схильний до первинних, незмішані ГАММОЮ. Основою його колірної палітри є забарвлення державного прапора: синій, білий і червоний. 

Так само ідеально будуть виглядати вершковий, бежевий, червоний і фіолетовий. Єдиний колір, якого слід уникати в будь-якому кантрі-стилі - це сніжно-білий. Він виглядає занадто холодним. Переважно більш теплі відтінки білого. Наприклад крейда, слонова кістка або вершки. 

Створюючи кантрі-інтер'єр в своєму будинку, найголовніше - вибрати одну палітру з усього переліку і в жодному разі не влаштовувати «вінегрет» з декількох відразу. В іншому випадку ситуація може легко перетворитися на похмуру, різку і важку і більше нагадуватиме не «милий серцю куточок», а старий, задушливий і запорошений комору.