Марокканський стиль в інтерєрі .

    Якщо ви маєте намір мати будинок де екзотична суміш в гармонії з елегантністю , тоді марокканський стиль буде правильним вибором для вас . Цей стиль став досить популярним на Заході .

Марокко це місце оточене таємницями і знаходиться під впливом багатьох культур . Географічно знаходиться між Європою і Африкою , Атлантичним океаном і Середземним морем , що представляє мозаїку різних культур і є унікальною сумішшю усього , що є  кращим в сусідніх державах . Таких як Франція , Португалія , Іспанія , всі їхні декоративні стилі в інтер’єрі відображаються в марокканському стилі , що робить його унікальним . Прикрашаючи свою оселю в марокканському стилю ви можете дати собі волю , так як вибору прикрас є досить багато .

Кольори які використовуються в марокканському стилі .

Яскраві кольори , такі як яскраво-оранжевий , червоний , охра , синій і яскраво-зелений , золото і срібло може бути використане для підкреслення координаційних центрів .  Важливо розуміти , що ці яскраві кольори використовуються тільки щоб справити враження , це частина марокканського інтер’єру і використовується в цілому по всьому будинку . Кімнати пофарбовані повністю в зелений і оранжеві кольори .

Марокканські меблі .

В марокканському стилі меблі як правило зручні і розташовані як можна ближче до підлоги , так як марокканці вважають , що краще бути ближче до землі . Будинки як оазиси і інтер’єр пропонує розслаблюючу атмосферу . Предмети меблів , як правило , зроблені з кованого заліза або дерева . Багато деталей в меблях різьблені .

Використовуйте багаті текстури , розміщайте їх скрізь . Подушки покриті ексцентричними матеріалами зі складними моделями і в дуже насичених тонах , важкі оксамитові штори , фіранки підзори , покриті підлоги килимами і екзотичні матеріали – всі ці складові багатого марокканського стилю .

Марокканський стиль буде не повним без відповідних ароматів які супроводжують цей стиль . Екзотичні аромати мускатного горіха або кориці , що навіюють фантазії таємничих місць . Використовуйте велику кількість свічок і ароматних паличок з різними смаками , щоб відтворити атмосферу  марокканських місць .