Французький стиль в інтерєрі .

    Кожен будинок є унікальний тим , що він відображає вашу індивідуальність і спосіб життя власника . Коли вам потрібно зробити інтерєр оселі , то повинно переважати не мода останніх технічних досягнень , а власні вподобання і комфорт . Залишається найбільш цікавим в напрямку дизайну поєднання в собі класичний стиль з унікальними особистими додатками .

Серед інтерєрів дизайнерських тенденцій і стилів французький стиль є одним із самих довільних в оформленні . Це дозволить вам грати з прикрасами та аксесуарами , картинами , фотографіями . Вплив значних художніх течій – бароко і неокласицизму рококо перетворили французький стиль в складну настройку містичними і непередбачуваного .

Автентичний французький стиль складається з простих кімнат з високими стелями , колонами підтримки , невеликі балкони прикрашені кованим залізом і подовжені вікна . Меблі з твердої деревини , різьблені з темними відтінками .

Стіни пофарбовані в природні кольори ,а на їхньому фоні обєкти  хроматичного контрасту . Шляхетні текстури - оксамит та атлас в яскравих кольорах : смарагдово-зелений , темно-червоні і королівський синій з відтінками чорного , білого або золотого . Багаті текстури знаходяться в гармонії з комплексним проектуванням меблів і тканин , що надає композиції балансу . Вишивка і мережива використовуються в дуже малих пропорціях , щоб уникнути почуття задухи .

Прикраси і мережива ще одна особливість французького стилю . Великий старий годинник , що висить на стіні , дзеркала та картини з деревяними рамами є координаційними центрами інтерєру . Щоб отримати в оселі більш достовірніший французький стиль потрібно використовувати картини (не обов’язково оригінали) художників імпресіоністів . Сучасна версія картин це є чорно-білі або сепія фотографії , в яких зображено відомі місця Парижу або нічні фотографії (зроблені вночі).