Італійський стиль в інтерєрі .

   Припустимо , ви плануєте справити враження на своїх гостей . Хочете зробити вітальню зі стриманим смаком , гармонійної форми в поєднанні з яскравими елементами . Перш за все ми повинні враховувати , що така кімната стає більш привабливою якщо вона виконана у вигляді відкритого простору – це найчастіше не перегороджені кухні і з окремим місцем для їдальні .

З точки зору поєднання кольорів можна запропонувати білий-чорний , сріблястий-сірий . Це може здатися монотонним , але якщо правильно підібрати (в різних кольорах) колір меблів , оздоблення , декоративних обєктів то це створить досить приємний ефект . Крім того , якщо інтерєр буде супроводжуватися кремовими і коричневими акцентами , атмосфера в кімнаті буде «пом’якшена» і відчуття холоду зникне , що зробить кімнату елегантною і привітливою .

Гуманність кімнаті додасть пофарбовані і білий колів великі вікна прикрашені чорними шторами . Прикрашати кімнату повинні  чорні лампи , шовк , настінні годинники , декоративні предмети на столах .

Якщо в вас кімната складається з декількох зон і підлога не є однорідною , підкресліть це . Розмістіть килим в одній з цих зон , але залишіть його вільним , щоб підкреслити його красу .

Меблі для такої кімнати повинні бути з чорного скла і нержавіючої сталі , чорні шкіряні крісла для їдальні , лакований МДФ з фронтів для кухонних меблів , для вітальні диван і крісло кремового кольору , що контрастує з чорним і сірим декором .