Стиль фьюжн в інтерєрі. Кімната в стилі фьюжн.

 Вибираючи стиль інтерєру, який хотілося б бачити в квартирі після майбутнього ремонту, складно зупинитися на чомусь одному. Адже в кожному стилі є свої родзинки й особливості, які вам до душі. Гармонійно поєднати непоєднуване - ось головне завдання інтерєру в стилі фьюжн. Крім реалізації самих сміливих і нестандартних дизайнерських ідей це ще модно і сучасно.

Назва стилю інтерєру фьюжн походить від англійського слова fusion і перекладається як змішання або злиття. Це, мабуть, найбільш молодий стиль, використовуваний в дизайні інтерєрів. На початку дев'яностих років минулого століття американські дизайнери (саме з США до нас прийшов цей стиль) стали застосовувати незвичайні прийоми в дизайні приміщень, які дозволяли розмістити в житловому просторі абсолютно різнорідні елементи. При проектуванні інтерєру в стилі фьюжн перед дизайнером стоїть непросте завдання об'єднати абсолютно різні за стилем речі і матеріали та отримати в результаті красиве, стильне і затишне приміщення.

Вам здається що неможливо поєднати метал і скло стилю хай-тек з африканськими масками і шкурою леопарда у вигляді килима? Та ще доповнити це елементами стилю кантрі? У стилі фьюжн немає нічого неможливого - головне схопити суть кожної деталі інтерєру і створити між ними ледве помітну, майже магічний зв'язок. Головне - дизайнер, який розробляє такий інтерєр просто зобов'язаний володіти ідеальним смаком. Адже будь-який, навіть самий незначний прорахунок може привести до того, що ваш інтерєр буде безглуздим і хаотичним, а не таким яким вам хотілося б його бачити.

Стовпи, на яких будується інтерєр у фьюжн стилі, це свіжий погляд на речі, відмова від звичних правил комбінування кольорів і матеріалів і сміливість для того, щоб повністю реалізувати задумані ідеї. Він надає повну свободу у виборі оздоблювальних матеріалів, декоративних елементів, меблів. Це, мабуть, один з небагатьох стилів де у великих кількостях використовується стільки тканини. Велика кількість штор, килимів, декоративних подушок створює з хаосу гармонію, перетворює нагромадження елементів дизайну в стиль фьюжн.

Використання стилю Фьюжн в інтерєрі створює легкий, життєрадісний простір. Це змішання стилів обирають найчастіше люди творчі, які не можу знаходиться в якихось рамках. Треба зазначити, що стиль фьюжн більше підходить для просторих квартир або заміських будинків. Адже в стандартних квартирах площею 40-50 квадратних метрів іноді проблематично створити навіть більш простий стиль інтерєру. А для фьюжн необхідна поєднання двох і іноді навіть більше. Хоча в плані вартості фьюжн вважається досить таки демократичним стилем і якщо не використовувати якихось особливо вишуканих елементів, то можна вкластися у досить скромну суму.

На думку провідних дизайнерів для змішування різних стилів інтерєру більше підходять світлі, м'які тони, округлі форми. Так часто використовуються арочні отвори, багаторівневі стелі незвичайних форм, великі віконні прорізи, гра на контрасті різнорідних матеріалів.

Як і в будь-якій справі, при створенні інтерєру в квартирі - головне не бояться ризикувати і експериментувати. Адже ніколи не можна забувати, що в першу чергу ви створюєте дизайн інтерєру для себе, а отже він повинен вам подобатися. А фьюжн це стиль який не має меж і допускає будь-які імпровізації.