Індійський стиль в інтерєрі . Аксесуари .

   Індійська культура викликає захоплення у багатьох народів , у звязку з унікальністю і своєю багатою історією . Індійське мистецтво  також є одним із самих складних , але й є найкрасивішим , тому що багато є легенд про богів та їхні храми . Якщо ви є шанувальником цієї культури , у нас для вас є гарні новини , вам не обов’язково потрібно їхати до Індії щоб насолоджуватися їхньою культурою . Є багато аксесуарів , які можна включити в інтерєр вашого будинку .

Що стосується стін в будинку , ви повинні бути обережні у виборі та підборі кольорів живопису . Якщо ви шукаєте тип фарби для відображення певної теми , то будьте обережними при її виборі . Подивіться чи вона підійде до інших фарбів  в вашому інтер’єрі .

Індійські кімнати є досить привітними – спробуйте зіграти на цьому почутті з використанням кольору землі для стін та аксесуарів . Якщо ваші стіни є непривабливими через облуплену фарбу , кращий спосіб для вирішення цієї проблеми   , це задрапірувати їх тканиною , а потім пофарбувати . Стіни не повинні бути яркими , а використовувати бежевий , жовтий . Для того щоб виділити меблі в кімнаті .

Вітальня виглядатиме краще , якщо ви покладете стіл з низькими стільцями , які є зробленими із дерева . Колір яких повинен бути з відтінком оранжевого і чорного . Це буде хорошим вибором , особливо якщо сидіння і спинка буде з ротанга . Колір меблів , як правило , у відтінках бежевого навіть чорного  і чорного дерева , з якого більшість меблів зроблені в Індії , деякі з них зроблені з квітковими мотивами  .

Якщо ви хочете зробити вашу оселю з повітрям індійської краси , придбайте шовк оздоблений нитками із золота і срібла . Його ви можете використовувати для скатертин , штор і декоративних подушок . Останні є найважливішим елементом і індійському облаштуванні .

Одними з головних аксесуарів в Індії є культурне та духовне значення дерев’яних статуй або священних тварин . Це собаки або зубр , що означає процвітання в деяких районах Індії . Керамічні об’єкти зроблені вручну користуються великою популярністю в оздобленні кімнат .

У спальні ліжко асоціюється з відпочинком , яке повинно бути великим і зробленим з дерева , заповнені красивими подушками . Можна виконати ліжко з балдахіном , прикрашеним сипучими матеріалами .

Освітлення також грає важливу роль в індійському стилі , рекомендовано світильники робити плетеними із бамбука .