Грунтовки акрилові

«Akrilgrund» 
Грунтовка глибокого проникнення концентрована 1:1
Akrilgrund

Застосовується для грунтування перед фарбуванням водоразбавімие акриловими фарбами типу « FASADELIT » , сильно або нерівномірно всмоктуючих пористих мінеральних підстав: бетону, штукатурки, вапняку та ін поверхонь. Рекомендується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

 

«QUARTZ GRUND» 
Грунтовка з кварцовим наповнювачем концентрована
QUARTZ GRUND

Застосовується для додання шорсткості гладким, слизьким, слабковбираючих підстав, з метою збільшення адгезії наносяться надалі матеріалів (шпаклівки, штукатурки «Короїд», плиткових клеїв). Використовується в якості зчіплюються грунтовки перед укладанням нової плитки на стару. Для зовнішніх і внутрішніх робіт. Наноситься на бетонні поверхні, цегла, гіпсокартон, старі кахельні плитки.

«Akrilgrund» 
Грунтовка будівельна
1:01

Призначена для грунтування перед фарбуванням будь-якими водоразбавімие фарбами , сильно або нерівномірно всмоктуючих пористих мінеральних підстав: бетону, штукатурки, вапняку та ін поверхонь.Рекомендується для зовнішніх і внутрішніх робіт.

 

 

 

«Akrilgrund» 
Грунтовка глибокого проникнення концентрована 1:4
1:04

Призначена для грунтування перед фарбуванням водоразбавімие акриловими фарбами типу « FASADELIT » , сильно або нерівномірно всмоктуючих пористих мінеральних підстав: бетону, штукатурки, вапняку та ін поверхонь. Рекомендується для зовнішніх і внутрішніх робіт.