Capadecor Metallocryl
Ефектне, емоційне, неповторне: так можна охарактеризувати спеціальне покриття з елегантним блиском Metallocryl.Вишуканий металевий блиск і переливи підкреслять неповторність як класичного, так і сучасного дизайну приміщення і привнесуть в інтер'єр частинку магічного чарівності.
Завантажити pdf
 
 
Capadecor-Putz
Природно і елегантно: світло і теплий відтінок створюють затишну атмосферу. Африканські відтінки і колірна палітра осені знаходять своє відображення в живій структурі поверхонь. За допомогою Capadecor-Putz ви можете втілити в життя багатобарвні поверхні, які підходять для різних інтер'єрів і створюють чарівний зовнішній вигляд і приємну обстановку.
Завантажити pdf
 
 
Декоративне оформлення внутрішніх поверхонь
Творче різноманітність для інтер'єрів. Продукти і техніки нанесення.
Завантажити pdf
 
 
StuccoDecor DI LUCE
StuccoDecor DI LUCE - це елегантна техніка оформлення з живою безпосередністю, що поєднує в собі емоційність, чутливість, сучасність та індивідуальну легкість. Своїм благородним глянцем вона надає житловим і робочим приміщенням неповторний характер.
Завантажити pdf
 
 
StuccoDecor DI PERLA
Чудова гра світла і тіней на кольорових структурних поверхнях постійно дивують появою абсолютно нових, цікавих кольорових нюансів. Приглушений матовий блиск оформлених приміщень створює атмосферу елегантності і розкоші.
Завантажити pdf
 
 
Оформлення фасадів
Привабливість - унікальність - довговічність. Фасад є візитною карткою будівлі, висловлюючи його унікальність і неповторність. Будинки й їхні фасади вже давно стали невід'ємною частиною нашого життя і продовжують надавати позитивний вплив на сприйняття оточуючого нас світу.
Завантажити pdf
 
 
ArteTwin-Technik
Сьогодні ніжно підкреслено, завтра яскраво інсценовано: як примхи природи на подіумі життя. ArteTwin являє собою привабливу багатобарвну техніку для створення природних і елегантних поверхонь.
Завантажити pdf
 
 
Calcino-Decor
Calcino-Decor - це стильний італійський дизайн і дивовижну схожість з мармуром, одним з найблагородніших матеріалів, взятою людиною з природи для декоративного оздоблення.Сувора елегантність і витончена естетика характерні для поверхонь, оформлених матеріалом на мінеральній основі Calcino-Decor.
Завантажити pdf
 
 
Capadecor EFFEKT
Загадкові переливи квітів і багатогранний металевий блиск не залишать байдужими. Завдяки Effektpigmente ви занурюєтеся в сліпучий світ фантазій. Перелив жовтого кольору в оранжевий, а потім в насичено червоний створюють оптичну ілюзію, яка хвилює почуття і пробуджує радість відкриттів.
Завантажити pdf
 
 
Capaver ® FantasticFleece
Дизайнерські склошпалери
Завантажити pdf
 
 
Інтер'єри: творчий підхід
Техніки нанесення декоративних лазурей і шпаклівок на гладкі і структурні поверхні
Завантажити pdf
 
 
Caparol-Aussenputze
Структурні штукатурки. Захист і привабливий вигляд фасаду.
Завантажити pdf
 

 

 
MultiStructurStyle
Відкрийте для себе нові можливості для самовираження завдяки неповторним фактурами MultiStructurStyle.
Завантажити pdf
 
Prise Capadecor для клиентов.xls
Microsoft Excel Table 112.0 KB

Capadecor Arte Lasur 

shtukaturka_sm Спеціально розроблена, дуже приваблива лесировка для внутрішніх поверхонь з білими ефектними частками. Шовковисто-глянцева. Секрет Capadecor Arte-Lasur - ефектні білі частинки, що формують структуру лазурі і підсилюють вироблене їй враження. Більше 150 колірних відтінків дозволять Вам створити різноманітні настрої.

 

Capadecor Arte Lasur color 

shtukaturka_sm Спеціально розроблена, дуже приваблива лесировка для внутрішніх поверхонь з кольоровими ефектними частками. Шовковисто-матова у висохлому стані. Індивідуальні рішення для індивідуальних запитів: блакить Capadecor Arte-Lasur Color дозволяє створити як колірні відтінки з тонкими нюансами, так і соковиті акцентні поверхні. До складу лазурі входять частки темного кольору, які на однотонних поверхнях додають покриттю ефектний зовнішній вигляд. Найкращі результати Ви отримаєте при нанесенні Arte-Lasur Color на структурні штукатурки, попередньо кольорувати в колір блакиті.

 

Capadecor-Putz 

shtukaturka_sm Штукатурка Capadecor-Putz - багатобарвне мінеральне високоміцне покриття з дрібних чіпсів - була спеціально розроблена для нанесення валиком. Уміло комбінуючи Capadecor-Putz з іншими декоративними покриттями CAPAROL, наприклад, Capadecor Arte-Lasur або Capadecor-AquaFloc, можна без праці створювати неповторні по малюнку поверхні, які прикрасять Вашу квартиру, будинок або офіс.

 

Capaquartz 

shtukaturka_sm Переважно мінеральне настінне покриття з покритою кварцом, структурованою поверхнею для внутрішніх робіт.

 

Deco Lasur glanzend 

shtukaturka_sm Декоративна блакить Deco-Lasur чудово виглядає і на гладких, і на структурних поверхнях. В залежності від вибору колірного тону можна нанести ніжне пастельна, облагораживающее, злегка оживляє поверхня покриття або створити виразну, яскраву, акцентують на собі увагу область. При додаванні 3-5% матеріалу Perlatec silber або gold в прозору глянсову блакить Deco-Lasur glanzend поверхня набуває ефектний шовковистий блиск. На структурних поверхнях: завдяки ефекту просвічування лазурі навіть в маленькому приміщенні створюється ілюзія простору.

 

Deco-Lasur matt 

shtukaturka_sm Для нанесення декоративних лессірующіх покриттів для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 

Magic-Glass 

shtukaturka_sm Білі, гладкі флізелінові склошпалери c наступним нанесенням лесировочного покриття Deco-Lasur matt. Переважно мінеральне настінне покриття з гладкою і білою узорной поверхнею для внутрішніх робіт.

 

Sylitol Antik-Lasur 

shtukaturka_sm Якщо в обробці інтер'єру Ви віддаєте перевагу природність, то декоративна блакить Sylitol Antik-Lasur створена для Вас! Sylitol Antik-Lasur, нанесена на шорстку мінеральну поверхню структурного покриття Sylitol-Minera, перетворить стіну Вашого будинку в архітектурний шедевр і додасть поверхні природне сяйво.

 

Stucco Decor Di Perla, 2.5лCaparol StuccoDecor DI PERLA золотистая база/серебристая база 2,5 л — декоративное покрытиеCapadecor StuccoDecor DI PERLA — декоративное покрытие для внутренних работ: шпаклевочная масса с металлическим блеском и бархатистым эффектом. Приглушенный матовый блеск оформленных помещений создает атмосферу элегантности и роскоши.