CHIFFON — АНАЛОГ OTTOCENTO

CHIFFON — Декоративне покриття з перламутровим ефектом під оксамит(шовк).
Властивості продукту: CHIFFON є декоративним матеріалом для обробки інтер’єру на основі смоли і водної емульсії, а так само спеціальних перламутрових добавок, які збагачують його такими характеристиками, як хороша повітропроникність, відмінна адгезія, простота в застосування.
Область застосування:

Antica Signoria CHIFFON

CHIFFON ідеально підходить для прикраси інтер’єрів стенів кам’яної кладки, з гіпсокартона, бетонних поверхонь, масоніта і будь-яких інших. Шифон є універсальним і елегантним, здатним додати гармонію і вишуканість будь-якій обстановці, від історичних інтер’єрів до мінімалістської квартири. Перламутровий ефект м’яко ідеально поєднується з будь-яким видом меблів, а широкий діапазон квітів дозволяє створити атмосферу в найрізноманітнішому смаку.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ПИТОМА ВАГА: 1,04 до 1,14 кг / л
В’язкість: 37000 до 42000 Гц (Брукфілд, шпіндель 5,скорість 10 об / хв).
Теоретична витрата на один шар : 8 — 10м2 /кг із залежно від бажаного ефекту.
Зовнішній вигляд: шовковиста, гладка поверхня.
Обмеження викидів ЛОС ЄС граничне значення ЛОС (Директива 2004/42/ЕС) для даного продукту (Cat / лБАП): 300 г / л(2007), 200 г / л (2010). Шифон містить менше 200 г / л ЛОС.

ПІДГОТОВКА І НАНЕСЕННЯ БАЗИ:

На нових поверхнях: забезпечити вирівнювання грунту з Primer Uniformante A.S., розбавленим належним чином.
Вже забарвлені поверхні: Видалити всі відстаючі елементи, такі як пил, масла і жири, а потім виконати процедуру, як для нових поверхонь. Надалі нанесіть один або два шаруючи, залежно від стану поверхні акриловою фарбою кольору обробки Шифон.

НАНЕСЕННЯ ОБРОБКИ:

CHIFFON можна наносити кистю або шпателем в один або два шарую чи трьома різними способами.

-мінімалістичний стиль: Нанести CHIFFON в один шар нерегулярними мазками сталевим шпателем. Перед сушкою поверхня шліфується шпателем для досягнення бажаного естетичного ефекту.
- стиль Бароко: Нанести один шар обробки CHIFFON кистю або шпателем без розбавлення. Коли поверхня починає сохнути, шліфувати шпателем круговими рухами і використовуючи легке натиснення.
- модерн: Нанесіть один шар обробки CHIFFON, розбавленого 1:1 водою, пензликом типу spalter, пересіченими мазками. Якщо ви хочете отримати ефект сільського стилю, необхідно використати один шар грунтовки Decorgrip, а потім перейти до нанесення штукатурки CHIFFON .

Розведення: готовий до використання. При нанесенні кистю, розбавляти 1/1 водою. Сушка при 20 ° З і 65% U.R. : Пил не пристає після 1 години, в глибині просихає через 24 години. Час між шарами: Близько 6-8 годин при температурі 20 ° C.

УМОВИ:

Продукт може застосовуватися при температурах від 5 ° C до 30 ° C. Очищення інструментів: Водою відразу після використання.
Пропоновані кольори: Бази Silver, Gold і базові кольори каталога. Бази забарвлюються за допомогою тонера або системи Speedy2.
Зберігання: Зберігати щільно закритою в прохолодному, сухому місці.


Колірна карта Antica Signoria CHIFFON